et lapsed peavad kodus oma ema ja isa aitama.Ühel päeval otsustasingi, et teen oma kodused õppetükid ise ära.Pärast jõudsime ema ja isaga veel laulda "Õllepruulijat".Niimoodi üksteist aidates jääb rohkem aega üle.A.Pihlakas
No comments:
Post a Comment