December 05, 2007
Oh Sylvester
Kui kuskil köidikutes väänleb mõni neiu
Või kuskil tunnelis plahvatab pomm
On mõelda hea, et ta pääseb
On hea mõelda, et lootust veel on
On lootust veel- jeee
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment