February 13, 2008
Esimene on alati eriline
Täna käisin esimest korda konvois..ja sõitsin esimest korda lennuvälja lennukite alal turvaauto saatel...
ja hiljem sain oma esimese parkimistrahvi..kuna läksin panka oma esimese auto esimest sissemakset tasuma
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment