April 18, 2008
DEL
Kallis arvutisõber, harju oma meilboksis kasutama klahvi DELETE , sest vaata, igakord ei saa teateid edastada spetsiom sinu maitse järgi.
On asju mis ei muutu kunagi.
Või tõsta käed ja lase alla.
Tänan tähelepanu eest.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment