June 12, 2008
Paljugi võiks öelda veel
Lugesin Reet Linna pihugraafia läbi. Huvitav lugemine, täiesti egotsentristlik muidugi.Iseloomustuseks sobib järgnev muusikapala koos vahetekstidega.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment