September 11, 2008
Aa, lugesin Katrin Karisma läbi.
Mõnus lugemine kuigi liiga kiiresti sai raamat läbi :( Üritasin küll ennast tagasi hoida ( nagu jäätisega, et limpsid tasapisi, et kauemaks jätkuks), aga vot nii isu oli lugeda, et jätkus teda ainult paariks-kolmeks tunniks.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment