Vot eto daaaaa! Võib kindel olnute, mind silmama klientide seas teie! Küpsetis mind maitse ei, nu viin sobib sügis-talvisesse külmetus idealna!
Vot eto daaaaa! Võib kindel olnute, mind silmama klientide seas teie! Küpsetis mind maitse ei, nu viin sobib sügis-talvisesse külmetus idealna!
ReplyDelete