Jah, järjekordselt näeme siin seda, mida sadu kordi varemgi: niinimetatud "Eesti Vabariigis" tehakse rokkmuusika pööblile kättesaamatuks meeletute piletihindadega. Las kehvik kuulab peldikus, kuda vesi potis pahiseb, kentserdil käivad ainult viktorkaasikud ja arminkarud! "Aitäh" sulle, kulakute ja suurtöösturite "vabariik"!
Jah, järjekordselt näeme siin seda, mida sadu kordi varemgi: niinimetatud "Eesti Vabariigis" tehakse rokkmuusika pööblile kättesaamatuks meeletute piletihindadega. Las kehvik kuulab peldikus, kuda vesi potis pahiseb, kentserdil käivad ainult viktorkaasikud ja arminkarud! "Aitäh" sulle, kulakute ja suurtöösturite "vabariik"!
ReplyDelete