October 28, 2008

1 comment:

  1. Jah, järjekordselt näeme siin seda, mida sadu kordi varemgi: niinimetatud "Eesti Vabariigis" tehakse rokkmuusika pööblile kättesaamatuks meeletute piletihindadega. Las kehvik kuulab peldikus, kuda vesi potis pahiseb, kentserdil käivad ainult viktorkaasikud ja arminkarud! "Aitäh" sulle, kulakute ja suurtöösturite "vabariik"!

    ReplyDelete