Ootan lund, olen suusk, kes on teel, ootan lund...
Uurisin su lohutamiseks Ilmajaamast, kas ja millal meil tänavu lund oodata on. Sünoptik vastas: "Lolliks oled läind vä!? Kakoi zneg, nihuijaa? Murra oma suusad pooleks ja pane Salvo kelgule tuli otsa, taun!" Vaat nii!
Ootan lund,
ReplyDeleteolen suusk, kes on teel,
ootan lund...
Uurisin su lohutamiseks Ilmajaamast, kas ja millal meil tänavu lund oodata on. Sünoptik vastas: "Lolliks oled läind vä!? Kakoi zneg, nihuijaa? Murra oma suusad pooleks ja pane Salvo kelgule tuli otsa, taun!" Vaat nii!