April 06, 2009

Tere

Nädalavahetusel müttasime metsas, rannas ja põllul :)
Äramärkimist väärivad seni tuvastamata telgivai, seni tuvastamata hiiglaslikud roomikulülid, mõned kestad, kopikad ja võtmehoidja.
Vastküntud märjal põllul tossudes Veiko oli muidugi topelthuumorkuubis :D
Järgmine nädal Lõuna-Eestis.

3 comments:

  1. Telgivaiast ja lülidest pildid militaarnetti, küll öeldakse, mis ja kelle.

    ReplyDelete
  2. Siin sarnane vai: https://www.osta.ee/7195592

    ReplyDelete
  3. See on täpselt seesama varastatud vaia pilt,enda omast pole saand mahti pilti teha.
    Aga on identsed.

    ReplyDelete