June 08, 2009
Külm-soe-soe-külm-külm
Mis te jamate niimoodi, enam ei saa ülde aru mis riided kapinurka pakkida ja milliseid kanda. Ja mis saab Jaanipäevast? Et kuhu me siis tuleme-läheme? Segane lugu.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment