Sõitsin täna oma kondiraputajaga tööle, tee polnud pikk, regio ütleb et väntasin 7km. Kui ma nüüd edaspidigi tubli olen ja ilmad lubavad, siis peaks 14km-ne päevane läbisõit mu liha nii lusti täis ajama, et panen kõik missivõistlused kinni, haha.
Aga ratas on aus. 1000 krooni eest soetatud. Lippab kui tuul ja kaalub vähem kui kärbes.
http://estcc.wordpress.com :) Tore kuulda, et taas üks rattaga tööle juures. Vaata ka teisi jalgrattureid lingi alt.
ReplyDelete