October 22, 2009
Madridi Real - AC Milan 2:3
Hellalt põnev mäng oli eile. Tundsin ACM pärast head meelt! Keegi vist ei uskunud et nii läheb. Tähelepanu keskmes oli Milanist Reali kolinud KAKA. Valus.
1 comment:
Kirss
October 22, 2009 at 1:03 PM
Pealkiri eilsetest uudistest: "Kaka on parim!"
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
Pealkiri eilsetest uudistest: "Kaka on parim!"
ReplyDelete