October 15, 2009
Täna Tapperis Guitar Hero Neljapäev.
Progames annab parimatele auhindu ja kõike muud paremat. Simo astub võistlustulle ja Queswhoga saab käppa suruda. ;)
1 comment:
Virko
October 15, 2009 at 2:56 PM
edu Simole...olen ise liialt laisk et ennast kohale vedada :D
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
edu Simole...olen ise liialt laisk et ennast kohale vedada :D
ReplyDelete