January 18, 2010
SAVE SAAB
Eile! Väga ülev ja ühendav sõit oli.
http://www.rossonex.com/SAAB/SAVESAAB/SaveSaabETV.avi
Ps! Pildid "laenatud" Saabiklubi foorumist ja kujutavad enamustel meie jõuvankrit.
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment