April 09, 2010
Palju õnne mulle nimepäevaks!
Täna läheme Punase elavhõbeda linastusele.
Homme võõpan juuksed heledamaks.
1 comment:
Virko
April 9, 2010 at 9:25 PM
head nimepäeva siis ja muljeta pärast filmi kohta kah :) ei saanud ise tulla, homme tööl :(
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
head nimepäeva siis ja muljeta pärast filmi kohta kah :) ei saanud ise tulla, homme tööl :(
ReplyDelete