April 09, 2010

Palju õnne mulle nimepäevaks!




Täna läheme Punase elavhõbeda linastusele.

Homme võõpan juuksed heledamaks.

1 comment:

  1. head nimepäeva siis ja muljeta pärast filmi kohta kah :) ei saanud ise tulla, homme tööl :(

    ReplyDelete