June 16, 2010
«kui ise ei löö, lüüakse sulle»
Täna oli küll ülipinev ja elamusterohke jalkapäev!
Šveits tegi hispaanlastele ära ja LAV sai URU-lt kotti.
Viva la MM!
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment