August 23, 2010

Ma vaatasin oma blogist järgi

et 12 aprilli paiku oli elu lill. Lilled närtsivad kas teate!

Elu on kõrvits

1 comment:

  1. sügis on saabunud, vot
    praegu on kell 7.34, hakkan kohe tööle minema ja mõtlen esimest korda kraadikalaasilt nr 11 vaadates, mida k*radit ma selga panen :)

    ReplyDelete