July 28, 2010

Juuli saab läbi

Suvi on olnud kirev. Nädalalõpus on plaan sõita Sinimägedesse. Seeni peaks ka siis Ida poolt korjama. Huvitav kas rabas murakaid on, tuli mõte neid ka korjata ja paar purki murakamoosi keeta. Mustikaid korjasime Veiksiga 5 liitrit, millest enamuse panin sügavkülma tallele. Puhkan muide sel suvel ühe korra veel ja seekord augusti lõpus.

Over and out

July 01, 2010

HRL

Mul kuni tänase päevani ei olnud mingit laagri tuju. Mõtlesin et ahh eks siis ole näha see minemine ja olemine. Tänaseks õhtuks on tuju saabunud. Eks ta hiilis salamisi, jalaga lahti lõi ukse, koputamata või kuidas see oligi?:)
Saksa-Argentiina mäng on laupäeval! Seda ma maha magada ei kavatse, olgu see kohalik kõrts kasvõi maast laeni vutifänne ja niisama joodikuid täis, murran endale koha teleri ees ja asi mutt. Ma loodan et neil ikka seal analoogantenn on ja värki.

Kell 8 on Hull Patt, seda tahaks näha. Veel vaataks Töllu (nad jätsid endast Reijul õlipositiivse mulje, see uus materjal kohe meeldib mulle) Finnntroll reedel läheb ilmselt kaubaks ja siis veel ühte koma teist nipet näpet. Heviaerobsi nägin ka viimati Rock Rambil vist eelmisel aastal.

Nooh ja telk on meil plaani võetud. Ei mingit härrade kombel magamist ühikas nagu eelnevatel aastatel. Lihtinimesed magavad ikka telgis, kus ööläbi räusatakse karjutakse mingeid Ülosid või kesse eelmine aasta oli olnud.. ja koperdatakse su telginööride otsa. Kui eriti hästi läheb siis võib ka mõne joodiku enda telgist magamast leida. Suurim mõnu saabub aga hommikul kui on janu ja peavalu ja õues hakkab paistma kuum suvepäike, mis imeb viimsegi hapniku raasu sinu kuninglikust sviidist ja tekitab veel suurema peavalu ja vedelikupuuduse. Siis tuleb mõnus retk täissitutud peldikusse ja künajuures hammaste pesu.. Oi kuidas mu laaagri isu kahaneb seda siia kirjutades/meenutades..

Kõige tähtsam on ikkagi sõprus.

Ja jalgpall on parem kui seks.

June 16, 2010

«kui ise ei löö, lüüakse sulle»

Täna oli küll ülipinev ja elamusterohke jalkapäev!
Šveits tegi hispaanlastele ära ja LAV sai URU-lt kotti.
Viva la MM!

June 09, 2010

June 07, 2010

Koolivaheaeg

Lõpuks ta tuli. Uskumatu kui käesees on see e-kooli lingile klikkimine ja päevahinnete/koduste üleannete kontrollimine.. Õhtune "Simo pesema ja magama" pole enam kohustulik, sest on suvi  laps magab kaua tahab (kuigi ma usun, et ega ta minu moodi lõunani ikka ei norksa. :)
Teine klass lõppes viitepuruga sekka üks 4.
Viimane koolinädal tõi Simole klassiekskursiooni, loomaaiakülastuse, klassihommiku ja tantsuvõistluse hõbemedali!
Muusikakooli löökriistaeriala esimene klass lõpetati samuti edukalt viielisena.
Rahuloleva emana luban ma nüüd endalegi 3 kuud koolivaheaega ja võõrutan ennast vaikselt  igapäevasest kella kahesest telefonikõnest "kuidas koolis läks, mis hindeid said?"

Nädalavahetusel sõidame Reiule, siis veel nädal tööd ja koos Jaanipäevaga algab ka kauaoodatud puhkus.
Veiko arvas, et peaks mõnipäev Tuisu tänava rahvale külla minema, nii et tuisukad kui julgete siis kutsuge!

June 01, 2010

Uued naabrid

Saame endale majanaabriteks perekond Ajalehtmetsa :) oh seda rõemu

May 24, 2010

Palju päikest.

Kõik nädalavahetused oleme maal veetnud.Veel ükski aasta pole ma vist juba enne juunit nii pruun olnud:) Laupäeval tegime igat sorti aednikutöid: vormisime peenrad ja külvasime maitsvat maltsa: redist, tilli, salateid ja porksi. Muru sai niidetud ja katuseharja alt ronivad võrsed ära lõigatud. Õhtul sai sauna ja Internatzionale võitis finaali 2:0. Pühapäeval tulid mõned kopikad, nööbid ja pross meie juurde. Jaanipäeva plaanid on ka paigas. Kel pole plaane võtke meiega ühendust! Maal on mõnus.

May 11, 2010

Nädalavahetusel leidsime juhuslikult...

 väga head kohad, mida ei saa välja rääkida. Sealt tulid erinevad kopikad. Varsti läheme sinna tagasi.

Pühapäeval tõi Simokene kohvi, võileivad ja lilled voodisse. Tarvas kaotas Rockile.

May 06, 2010

Kel väga igav

Lugege toredat blogi ühest segi keeranud tsikkist, kes elab soovunelmas, et Tanel Padar on tema mees ja lapse isa.
Osavalt internetis nuhkides põimib ta oma lugudesse kontserte ja muid avalikuelu seiku kus The Sun reaalselt on esinenud või viibinud.

Enjoy!

http://meestega-elu.blogspot.com/

 Isegi Inga on ta oma sõbrannaks unistanud ja et Valm ta last ja koeri hoiab see on juba liiga igapäevane :P

haige...

Youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Vinkuviinerid :)
Eile oliii piduuu :) Ilgelt mõnus oli , The sun pani ikka sotaga hästi...
Lapse viisin siiski Rolfile hoida , sest tahtsime Ingaga täiuslikku päeva...
Mingi kell 10 tuli siia, sättisime ,tegime üksteisele meikke, 12 läksime klubisse...algselt polnud plaanis ültse suurt joomist aga noh . see oli algselt:D Peagi tulid ülikanged koksid...Käisime edasitagasi tagaruumis ja peo poolel...mingi 1 ajal hakkas bänd mängima... esinesid 2.30-ni...vahepeal nägin rahvahulgas Andut ja Otti :) Nendega oli veel Karel...
Vahepealset maimäleta ikka ültseeeee !!!!!!!
Mäletan ainult seda et mingihetk olin ma borkaga kuskil lumehanges :D ja Taneliga istusin kuskil jääpeal...
Nüüdseks on tulemused teada.Külmavärinad , palavik 38.9 , nohu , köha,ja ma kahtlustan et põiepõletik ka ,ma ainutl vetsuvahel käingi...JUbe vastik olla...See vanemate juurde sõit küll jääb nüüd ära...
Ei tea kas ma peangi mingi sada aastat siin voodis vedelema nüüd ? Maitahaaaaaaaa !!!!!!!! 



-----------------------
Reedel käisime siis Inga,Taneli ja Tarvoga väljas.Kuskil niisama pubis , kus sai mkaraooket laulud.Laulsin ingaga koos.meie põhiline laul oli "Ei me ette tea " ja "nii kuum" ...Poiste lemmik oli "sitapeade laul" ja "serenaad " .Päris hästi räpib mu mees