Ja et nii Piiroja kui Voskoboinikov mängisid, oli olemine veelgi heldem. Sergei Pareikole ka lilled.
Palju õnne ja ilu tänasesse päeva Kessu! Muide proua sünnipäevalaps, kas mäletad, et pidime Voskoboinikovi fänninänni tegema endile :) Silmarõõmuks panen sulle siia hoopis Pareiko
Piirsalu?
ReplyDeleteMhmh, Melu :)
ReplyDeletejeee, tänan Pareiko eest:D
ReplyDeletemängu kahjuks eile ei näinud:) Olla ilus olnud.