January 11, 2010
Simo 9
Aastal 2001 kell 23.03 oli pisikene Simo täpselt 4 tunnikest siin ilmas veetnud ja tegi oma emme ja issiga lähemat tutvust..
Olen jõudnud sellisesse ikka, kus puhtast südamest üle huulte lipsab:"Oeh, kuidas aeg lendab..." :)
2 comments:
Le Divin M
January 12, 2010 at 3:59 PM
Palju õnne!
Reply
Delete
Replies
Reply
VX
January 12, 2010 at 4:03 PM
Esimesel pildil on mingine defekt.
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
Palju õnne!
ReplyDeleteEsimesel pildil on mingine defekt.
ReplyDelete