August 31, 2010
August 24, 2010
Pehk lohutab
Kui mu naaber sõidab krossi / läheb minu nägu mossi / närv sest plärinast on püsti / tahaks rahustavat süsti // Jaan 3c
Lohutav ja aktuaalne luuletus. Mind pole varasemalt minimotosportlased häirida suutnud, aga näed sel suvel saan 24h kuulda seda jubedat 2 taktilise põrinat, neid on siin Laagri kandis lausa terve käng,täna nägin maksimarketi parklas umbes 7-et, eks ülejäänud sõid kodus putru ja nuiasid vanematel 2 liitri bena raha.! Ja neile meeldib kobaras "kihutada" alates südaööst mu aknast mööda viu viu. Ptui ma ütlen! Ma panen selle luuletuse nüüd omale blogisse mälestuseks 2010 aasta suvest.
Lohutav ja aktuaalne luuletus. Mind pole varasemalt minimotosportlased häirida suutnud, aga näed sel suvel saan 24h kuulda seda jubedat 2 taktilise põrinat, neid on siin Laagri kandis lausa terve käng,täna nägin maksimarketi parklas umbes 7-et, eks ülejäänud sõid kodus putru ja nuiasid vanematel 2 liitri bena raha.! Ja neile meeldib kobaras "kihutada" alates südaööst mu aknast mööda viu viu. Ptui ma ütlen! Ma panen selle luuletuse nüüd omale blogisse mälestuseks 2010 aasta suvest.
August 23, 2010
Ma vaatasin oma blogist järgi
et 12 aprilli paiku oli elu lill. Lilled närtsivad kas teate!
Elu on kõrvits
Elu on kõrvits
August 19, 2010
August 16, 2010
Tomatisupp
Kuna Simo sai täna haiglast koju siis ma tööle ei läinud, mis tähendas vaba aega kodus toimetamiseks. Osa maalt toodud tomateid rändas töödelduna sügavkülma (tänks Kessu)ja osast keetsin oma elu esimese tomatisupi. Haige laps sõi suure kausi riivjuustuga punast suppi ja rõõmustas et supp olla kui imerohi haigusnähud ära kaotanud. Mis omakorda tegi ema meele topeltrõõmsaks :)
Andy Warhal
Andy Warhal
August 15, 2010
Austa ja hoia sõprust
Ma ei mõista, miks meile konte pakutakse?
Kas Provokaator üritab siseasjadesse sekkudes riidu kiskuda või ajada?
Jabur
Kas Provokaator üritab siseasjadesse sekkudes riidu kiskuda või ajada?
Jabur
August 06, 2010
July 28, 2010
Juuli saab läbi
Suvi on olnud kirev. Nädalalõpus on plaan sõita Sinimägedesse. Seeni peaks ka siis Ida poolt korjama. Huvitav kas rabas murakaid on, tuli mõte neid ka korjata ja paar purki murakamoosi keeta. Mustikaid korjasime Veiksiga 5 liitrit, millest enamuse panin sügavkülma tallele. Puhkan muide sel suvel ühe korra veel ja seekord augusti lõpus.
Over and out
Over and out
July 01, 2010
HRL
Mul kuni tänase päevani ei olnud mingit laagri tuju. Mõtlesin et ahh eks siis ole näha see minemine ja olemine. Tänaseks õhtuks on tuju saabunud. Eks ta hiilis salamisi, jalaga lahti lõi ukse, koputamata või kuidas see oligi?:)
Saksa-Argentiina mäng on laupäeval! Seda ma maha magada ei kavatse, olgu see kohalik kõrts kasvõi maast laeni vutifänne ja niisama joodikuid täis, murran endale koha teleri ees ja asi mutt. Ma loodan et neil ikka seal analoogantenn on ja värki.
Kell 8 on Hull Patt, seda tahaks näha. Veel vaataks Töllu (nad jätsid endast Reijul õlipositiivse mulje, see uus materjal kohe meeldib mulle) Finnntroll reedel läheb ilmselt kaubaks ja siis veel ühte koma teist nipet näpet. Heviaerobsi nägin ka viimati Rock Rambil vist eelmisel aastal.
Nooh ja telk on meil plaani võetud. Ei mingit härrade kombel magamist ühikas nagu eelnevatel aastatel. Lihtinimesed magavad ikka telgis, kus ööläbi räusatakse karjutakse mingeid Ülosid või kesse eelmine aasta oli olnud.. ja koperdatakse su telginööride otsa. Kui eriti hästi läheb siis võib ka mõne joodiku enda telgist magamast leida. Suurim mõnu saabub aga hommikul kui on janu ja peavalu ja õues hakkab paistma kuum suvepäike, mis imeb viimsegi hapniku raasu sinu kuninglikust sviidist ja tekitab veel suurema peavalu ja vedelikupuuduse. Siis tuleb mõnus retk täissitutud peldikusse ja künajuures hammaste pesu.. Oi kuidas mu laaagri isu kahaneb seda siia kirjutades/meenutades..
Kõige tähtsam on ikkagi sõprus.
Ja jalgpall on parem kui seks.
Saksa-Argentiina mäng on laupäeval! Seda ma maha magada ei kavatse, olgu see kohalik kõrts kasvõi maast laeni vutifänne ja niisama joodikuid täis, murran endale koha teleri ees ja asi mutt. Ma loodan et neil ikka seal analoogantenn on ja värki.
Kell 8 on Hull Patt, seda tahaks näha. Veel vaataks Töllu (nad jätsid endast Reijul õlipositiivse mulje, see uus materjal kohe meeldib mulle) Finnntroll reedel läheb ilmselt kaubaks ja siis veel ühte koma teist nipet näpet. Heviaerobsi nägin ka viimati Rock Rambil vist eelmisel aastal.
Nooh ja telk on meil plaani võetud. Ei mingit härrade kombel magamist ühikas nagu eelnevatel aastatel. Lihtinimesed magavad ikka telgis, kus ööläbi räusatakse karjutakse mingeid Ülosid või kesse eelmine aasta oli olnud.. ja koperdatakse su telginööride otsa. Kui eriti hästi läheb siis võib ka mõne joodiku enda telgist magamast leida. Suurim mõnu saabub aga hommikul kui on janu ja peavalu ja õues hakkab paistma kuum suvepäike, mis imeb viimsegi hapniku raasu sinu kuninglikust sviidist ja tekitab veel suurema peavalu ja vedelikupuuduse. Siis tuleb mõnus retk täissitutud peldikusse ja künajuures hammaste pesu.. Oi kuidas mu laaagri isu kahaneb seda siia kirjutades/meenutades..
Kõige tähtsam on ikkagi sõprus.
Ja jalgpall on parem kui seks.
Subscribe to:
Posts (Atom)